محصولات

بسم الله الرحمن الرحیم

       
یکی از ویژگی‌های محصولات ما، عطر و طعم دلپذیر، خاص و منحصر به فرد آن، که آن را هم‌تراز با محصولات خانگی و حتی فراتر از آن قرار می‌دهد. برای این منظور مواد اولیه به صورت تازه و روزانه و به اصطلاح گلچین و دستچین شده از بهترین مواد موجود در بازار انتخاب می‌گردد.

از دیگر ویژگی‌های انحصاری این محصولات، ماندگاری بالای آن‌ها بدون افت کیفیت می‌باشد که آن را از دیگر محصولات مشابه متمایز می‌نماید.

هم‌چنین کلیه‌ی محصولات تازه و به صورت پخت روز تولید و عرضه می‌گردد.

مهم‌ترین دستاورد این مجموعه این است که کلیه‌ی محصولات عرضه شده تولید خود واحد تولیدی بوده و محصول متفرقه‌ای در سبد محصولات وجود ندارد.

 

محصولات:

نان‌‌های سنتی شیرین قزوین:

شیرینی های سنتی قزوین:

1- نان شیرمال سنتی قزوین

2- نان زنجبیلی سنتی قزوین

3- نان قندی کنجدی سنتی قزوین

4- نان قندی ساده سنتی قزوین

1- نان چایی سنتی قزوین توحید

2- نان نازک سنتی قزوین توحید (محصول جدید)

 

 

 

توضیحات محصولات:

نان چایی سنتی قزوین: نان چایی شاخص ترین،معروف ترین و به نوعی قدیمی ترین شیرینی سنتی قزوین می باشد. نان چایی کره ای یکی از خوشمزه ترین شیرینی های سنتی قزوین است که در تمام طول سال بر سفره قزوینی هاست ومعمولا اولین پیشنهاد به هموطنان به عنوان سوغات نیز می باشد. که در این واحد تولیدی با استفاده از کره مرغوب و سفارشی و آرد مخصوص انحصاری این واحد تولیدی که به صورت غنی شده می‌باشد با شیوه پخت منحصر به فرد و فرمولی انحصاری تولید گردیده و به مصرف‌کنندگان عزیز تقدیم می‌گردد.

نان نازک سنتی قزوین: نان نازک یکی از مجلسی ترین و مهم ترین شیرینی های سنتی قزوین می باشد که سابقه آن به بیش از یک صده می رسد، جالب است بدانید این شیرینی یکی از شیرینی های همیشگی بر سفره قاجاری ها در زمان حکومت در قزوین بوده است. این شیرینی در این واحد تولیدی با فرمول و شکلی منحصر به فرد پخته می شود.

نان زنجبیلی سنتی قزوین: از نان‌های سنتی شیرین قزوین می‌باشد که با استفاده از زنجبیل تازه و با آرد سبوس‌دار مخصوص غنی شده تولید می‌گردد.

نان قندی سنتی قزوین: یکی دیگر از نان‌های سنتی شیرین قزوین می‌باشد که با استفاده از پودر قند و با استفاده از تزیینات کنجدی و ساده و با آرد سبوس‌دار مخصوص غنی شده عرضه می‌گردد.

نان شیرمال سنتی قزوین: دیگر نان سنتی شیرین قزوین، نان شیرمال بوده که با استفاده از شیر تازه و در حالی که در هیچ یک از محصولات مشابه ترکیب شیر وجود ندارد، و هم‌چنین آرد سبوس‌دار مخصوص غنی شده از ویژگی‌های این محصول نسبت به محصولات مشابه می‌باشد.

 

تلفن تماس : 33343449-028

همراه :  09192810919

ایمیل :nanchaei_tohid@yahoo.com

آدرس : قزوین ، خیابان توحید ، نبش کوچه فروردین

/ 0 نظر / 49 بازدید